wtorek, 31 lipca 2012

Rozdział VI-Może powinnam się zmienić.

Gdy się obudziłam było 0:20 min po północy.Nie szłam już do siebie do pokoju , tylko zostałam w salonie.Nie miałam siły nigdzie iść.W jednej chwili stałam się słaba i bez silna.Nie mogłam się ruszyć , ale po chwili to ustało.Poczułam się silna i wypoczęta.To co było przed chwilą było chwilowe.Zapomniałam o wszystkich problemach .Najważniejsze zapomniałam o Harrym.I nawet o  moim ojcu.Czułam się winna , bo to tak na prawdę to ja nie chciałam utrzymywać z nim kontaktu .To ja wszystkiemu zawiniłam.To wszystko moja wina.Postanowiłam , że gdy tylko rano wstanę od razu pojadę do mojego taty.Tylko jego mi teraz brakowało.Byłam rozpaczona.Tak strasznie zanim tęskniłam i okłamywałam samą siebie.Nie wiem dlaczego to robiłam.Po prostu czułam się niedoceniana i wiedziałam , że nic mi nie pomoże.Nagle do mieszania weszła Katie z wszystkimi chłopakami z 1D. Była cholernie nawalona.Zresztą nie tylko ona.Z nich wszystkich tylko Liam był trzeźwy.On dbał o siebie bo wiedział co się stanie jak wypije.Ma jedną nerkę i  musi z tym uważać. Szkoda mi  go ale trudno . Tak musiało się stać.Jednak sobie radzi i  jest wszystko ok.
Nicole: Katie co ty zrobiłaś.Jak mogłaś doprowadzić się do takiego stopnia.
Katie: Nici ja przepraszam. Musiałam to zrobić.Wybacz mi. I nie gniewaj się na mnie.
Nicole: Ależ ja się nie gniewam.Jest okey.Ale ty zbierasz swoje towarzystwo do łóżek .
Katie: Proszę cię pomóż mi.Ogarnij to proszę cię.
Nicole; Nie radź sobie sama.Ty masz swoje życie a ja swoje.I ty ich tu przyprowadziłaś.Na pewno Liam , ci pomoże.
(Nagle do rozmowy wtrącił się Harry).
Harry: Ja śpię  Nicole.
Nicole: Haha chyba śnisz..Zapomnij.Po 1 nienawidzę cię.Po 2 nie  zbliżaj się do mnie po 3 jesteś pijany.A po 4 masz laskę.Więc spadaj.
Harry: Nie mam.Caroline  to nie moja laska.
Nicole: Weź się odwal. Ciesz się ,że w ogóle z  tobą rozmawiam.Założę się że jutro tego nie będziesz pamiętał i znowu do niej polecisz.Zrozum zjebałeś to . Drugiej szansy nie dostaniesz.
Zakończyłam rozmowę bo wszyłam do siebie do pokoju i odpłynęłam w śnie.

Katie
No nic idziemy spać.Idźcie spać gdzie chcecie.Naill śpi ze mną. .Pa . I poszła z Niallem na górę ledwo wchodząc po schodach.


Harry
Powiedziała gdzie chcę.Więc nie mam wyboru ,mogę iść do Nicole.Yeah i tak samo ledwo wchodząc na górę doszedłem do pokoju Nicole.Szedłem  cicho i aby  jej nie  obudzić.Ściągnąłem spodnie i podkoszulek i po chwili leżałem   obok niej.Od razu się do niej przytuliłem i  tak zasnąłem.



Louis
No nic to zostaje nam salon.-powiedział stanowczo do Liama.
Liam;No jak widać to tak.Dobra więc pa.
I udał się na kanapę do salonu.
Louis poszedł na 2 kanapę i odpłyną w śnie.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jak na razie to tyle...;D Czekam na komentarze.Proszę co najmniej 7 komentarzy to dodam nowy rozdział... ;> Dziękuje za tamte miłe słowa i wgl.Z komentowanie mojego bloga.


No to teraz chciałam się o coś zapytać:
Z kim ma być Nicole?
a;Harry?
b: Zayn..?
c: Barman z klubu ..


Odpowiedź podajcie w komentarzu.Których odpowiedzi będzie najwięcej ten zostanie jej chłopakiem ...
Myślę że mój blog się podoba , a jeśli nie to przepraszam.

Pozdrawiam....;3

12 komentarzy:

  1. Hmm ona pasowała do Harrego więc może jakoś do niego wróci no nie wiem zaśpiewa jej piosenkę czy coś ale moim zdaniem ona pasuje do Harrego :)

    OdpowiedzUsuń
  2. niech będzie z Harrym oni do siebie pasują

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja myślę że Nicol Powinna być z Zaynem :) On jest taki jakby zły i ona też więc idealna para <3 :*********

    OdpowiedzUsuń
  4. Hej Wiktoria nie przesadzasz z tymi komentarzami aż 7 ale ok, moim zdaniem powinna wrócić do Harrego to po prostu idealna para :) <3 :*

    OdpowiedzUsuń
  5. Ja myślę że powinna być z Zeynem :) Kocham Zayna <3

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja kocham wszystkich ale też najbardziej Zayna ;D^^

      Usuń
  6. Aj trudny wybór nie wiem jak wygląda barman no ale niech będzie z Harrym :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Ja zgadzam się z kimimimi Powinna być z Harrym

    OdpowiedzUsuń
  8. OMG ja bardzo kocham Zeyna więc niech będzie z Zeynem hehehehe

    OdpowiedzUsuń
  9. Z Harrym niech do niego wróci :)

    OdpowiedzUsuń