środa, 18 lipca 2012

Rozdział I : Londyn

Rozdział I
Minęły 2 dni.W tym dniu miałyśmy wyjeżdżać do Londynu.
-Nicole -Zawołała Katie
-Tak - Odezwała się zaspana Nicole.
-Wstawaj bo musimy spakować , bo o 13 mamy być już na lotnisku w Warszawie-powiedziała stanowczo blondynka.
-Dobrze już wstaje.
 Pobiegłam szybko do łazienki , wzięłam prysznic i ubrałam ten zestaw :<klik> i zrobiłam make-up.Związałam włosy w kucyka i po chwili wyszłam z łazienki.Teraz skierowałam się do kuchni skierowałam się do kuchni zrobić śniadanie.Gdy zrobiłam już śniadanie i siedziałam przy wielkim stole w jadalni. do pomieszczenia weszła Katie. Była ubrana w ten zestaw:<klik> miała lekki make-up.Włosy miała rozpuszczone , które opadały na jej ramiona.Zjadłyśmy razem śniadanie i o 10 udałyśmy się do swojego pokoju spakować się.Nie miałyśmy dużo rzeczy. Miałyśmy tylko 2 duże walizki.Po 2 godzinach byłyśmy już spakowane i gotowe do wyjścia z domu dziecka.Pożegnałyśmy się jeszcze z personelem i znajomymi i udałyśmy się do taksówki , która na nas już czekała .Powiedziałyśmy kierowcy aby nas zawiózł na lotnisko w Warszawie.Po 40 minutach byłyśmy już na lotnisku.Zapłaciłyśmy kierowcy i udałyśmy się do wejścia na lotnisko.Od razu udałyśmy się w stronę bramki odprawy do Londynu.Po 30 minutach czekania nadeszła nasza kolej.Przeszłyśmy przez odprawę bez żadnych przeszkód.Od razu udałyśmy się do samolotu.Zajęłyśmy swoje miejsca .Nagle odezwał się głos " Proszę zapiąć pas startujemy".Jak powiedział tak zrobiłyśmy.Zapięłyśmy pasy i rozmawiałyśmy o wszystkim i o niczym.Po chwili  można było już odpiąć pasy.Zrobiłyśmy sobie parę zdjęć i poszłyśmy spać.Po 2 godzinach lotu odezwał się głos "Proszę zapiąć pasy ponieważ lądujemy"...Wyszłyśmy z samolotu , wzięłyśmy swoje bagaże i udałyśmy się w stronę wyjścia z lotniska.




~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
To mój drugi blog ponieważ tamtego <zjebałam > .Ale trudno stało się i już tego nie zmienię .Moim zdaniem ten blog jest lepszy ;>
Aww.. *__________* czekam na opinie i komentarze ;>
Pozdrawiam ... Jula & Victoria <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz