Gdy się obudziłam Harrego nie było koło mnie.Zdziwiło mnie to, ale nie zamartwiałam się tym.Musiałam pilnie skorzystać z WC , więc ubrałam szlafrok na siebie i poszłam .Szłam korytarzem i nagle zobaczyłam Harrego , ale on nie był sam .W ramionach trzymał Caroline.Ona zaczęła go całować , a we mnie coś pękło .Rozkleiłam się i to totalnie. Nie wiedziałam co zrobić , czy iść do niego i mu to wygarnąć niego czy lepiej nie .Ale postanowiłam , że podejdę i mu powiem .I tak zrobiłam , po krótkiej chwili znalazłam się obok Harrego.
Nicole: Nie wiedziałam , że jesteś taki podły.Nie znałam cię od tej strony.Nie wiedziałam , że możesz mi coś takiego zrobić.Nienawidzę cię... Nie podchodź do mnie ani do mnie już nie przychodź.
Harry: Powiedział tylko durne Przepraszam.
Nie mogłam na to patrzeć , nadal trzymał Caroline w objęciach.Wróciłam do sali cała zapłakana.Nie wiedziałam co się ze mną dzieje , nie umiałam nad sobą panować.Po prostu nie wytrzymałam tego i musiałam z tam tąd jak najszybciej wyjść.Nie chciałam być już w tym szpitalu.Ciągle przed oczami miałam to wydarzenie.Do Harrego czułam obrzydzenie .Po prostu fuu.
Poszłam do lekarza i poprosiłam go aby napisał mi wypis.On zgodził się i po chwili już miałam go w ręce.Skierowałam się do sakli po swoje rzeczy. Gdy je wzięłam od razu ruszyłam do wyjścia ze szpitala.Zadzwoniłam po taksówkę i pojechałam do naszego apartamentowca.Po 30 minutach już tam byłam.Katie jak mnie zobaczyła po prostu skakała ze szczęścia , ale mi nie było tak wesoło.Postanowiłam nie mówić nic o Harrym .Nie chciałam go znać.Poszłam do swojego pokoju , wzięłam czyste ciuchy i poszłam do łazienki. Ubrałam się w to :<klik> i uczesałam włosy w koka.Wyszłam z łazienki i poszłam do kuchni , zrobić sobie w końcu śniadanie.Zachowywałam się tak jak by się nic nie stało .Gdy zjadłam śniadanie poszłam do salonu włączyłam sobie tv na kanał muzyczny i zaczęłam słuchać muzyki.Nagle pojawiła się piosenka 1D More than this.Od razu przełączyłam na inny program.Nie mogłam teraz mu tego wybaczyć.Nie dałam rady .Mógł powiedzieć że do mnie nic nie czuje.Ale nie nie zrobił tego , ale ja go mam w dupie jest dla mnie obojętny.Wiedział jak zranić człowieka i to bardzo go zranić.Gdy minęło 10 min do salonu weszła Katie .Była ubrana w to :<klik> .A włosy miała uczesane w kłosa.
Nicole: Ej gdzie ty się wybierasz? -Zapytała mocno zaskoczona Nicole.
Katie: No tak , ty nic nie wiesz.Ja chodzę z Niallem.Jesteśmy parą od jakichś 2 tygodni.
Nicole: Aha , miło że mówisz.
Katie: A no .. A po miedzy tobą i Harrym co jest ?
Nicole: Nic . Po między nami nic nie ma.
Katie: Jasne , jasne.
Nicole: A to ty nic nie wiesz.To pewnie jeszcze się nie pożalił chłopakom.
Katie: Ej o czym ty mówisz.
Nicole: Nie ważne on ci powie.Idź bo się spóźnisz .
Katie: A właśnie Pa.
Gdy Katie wyszła puściłam muzykę na fula.Ogólnie to był rock i black metal.Kochałam to , ta muzyka była moim życiem.Ale nagle zrobiło mi się tak dziwnie i zachciało mi się spać.No nic chyba jednak pójdę spać.
I zasnęłam.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jak na razie tyle .;D Pliss komentujcie jeśli nie będzie chociaż 2 komów . Nie dodaje kolejnego rozdziału ;>
Miło się tak pisze ale cja chcę wiedzieć czy ktoś go w ogóle czyta....Pozdrawiam ;3
Fajne chce jeszcze :0
OdpowiedzUsuńAle zajebiste
OdpowiedzUsuńAle super ja chce więcej to jest zajebisty blog pisz go dalej pliss :)
OdpowiedzUsuńtak to ja Magda Duc i zgadzam się z powyższymi komentarzami widzisz jest więcej niż 2 pliss pisz dalej widzisz ile osób to czyta :) A zwłaszcza ja :*
OdpowiedzUsuńMadzia1999 ma rację pisz dalej tego bloga masz dużo wejść na tego bloga a te opowieści są super najbardziej podoba mi się 4 część jak ona jest w szpitalu. Bohaterka Nikola jest ładna tak samo jak Kati, lubię czytać tego bloga jak nie mam co robić ja też pisałam kiedyś bloga ale mi taki jak tobie nie wyszedł proszę nie usuwaj tego bloga inni chcieli by mieć takiego bloga jak ty, tak samo i ja proszę, proszę, proszę pisz go dalej tyle pracy włożyłaś w pianie tego bloga niech twoja praca się nie zmarnuje ja zawsze będę czytać tego bloga bo jest super ale proszę cię pisz go dalej :) Pozdrawiam Amela :**
OdpowiedzUsuńOmg ;D Wysiliłaś się z tym pisaniem...! ;) Dziękuje za to.Ale ja chcę aby ktoś go codziennie czytał , aby ktoś codziennie dodawał komentarza , ale ok jak na razie nie usunę...!Dziękuje za te słowa... ;>Dziękuje ci.Pisz pod moim każdym nowo dodanym postem .Dziękuje;3
Usuń