Prolog
Czasami myślę sobie "Dlaczego wszystko nie jest idealne ? - jak dla mnie" Różne myśli przechodzą mi przez głowę , ale najwięcej jest tych wspominających mi moją mamę.Która jeszcze nie dawno a 5 miesięcy temu , siedziała ze mną w domu , w tedy było wszytko dobrze .Ale nagle przyszedł taki czas , że ona musiała po prostu odejść , a ja zostałam sama , sama jak palec na tym świecie.Przynajmniej Katie mi pomaga wiem że jej jest też ciężko ale ja nie dam rady się po tym pozbierać po prostu nie mogę.Za 2 dni miałyśmy wyjechać do Londynu do cioci Katie.Która postanowiła zabrać nas z tego miejsca , bo wiedziała że nie dajemy sobie tu rady.Zadałam sobie z tego sprawę , że mój tata się mną nie interesował , nie wiedział co się ze mną dzieje i czy w ogóle żyje. Nie zdziwiło mnie to przecież on miał tam cały boysband.czego mu jeszcze brakowało ? - pomyślałam ..Chyba jednak niczego . Nie chcę żeby on się teraz pojawiał w moim życiu nie wiem co bym zrobiła i jak by tak było.Chcę tylko jednego , chcę być szczęśliwa albo chociaż taką udawać.
Ale fajny prolog masz kreatywne myśli :)
OdpowiedzUsuń