środa, 1 sierpnia 2012

Rozdział VII-Hmm może jednak.

Następnego dnia:
Promienie słońca obudziły mnie o 10.Podparłam się na łokciu i podniosłam  do góry , przetarłam oczy i przed sobą zobaczyłam uśmiechniętą twarz Harrego.Jakoś dzisiaj nie byłam na niego zła.Podobno jak ludzie są pijani mówią prawdę.Uśmiechnęłam się lekko do niego i chciałam wstać , jednak on mi na to nie pozwolił.Przytulił się do mnie lekko i delikatnie.Chciał mnie pocałować .Ale ja nagle powiedziałam
Nicole: Ej nie zapominasz się...?-zapytała lekko się uśmiechając.
Harry: Tak , tak przeprasza. Nie mogłem się oprzeć.Ten twój kokosowy błyszczyk jest mega słodki.Chodzi o zapach.Czuję go teraz i w nocy też go czułem.
Nicole; Chcesz wiedzieć jak smakuje?-zapytała śmiesznie poruszając brwiami...^^
Harry: Proponujesz mi coś?
Nicole:Może...tak a może ... nie.
Harry: Ja wybieram to tak ...
Nicole: No wiesz ale musisz bardzo ładnie poprosić.-I w tedy pokazała mu język.
Harry się tylko delikatnie uśmiechnął i powiedział : A co jeśli tego nie zrobię?
Nicole: Nie zobaczysz jak smakuje mój błyszczyk.
Harry: Ale ja wolę zrobić coś innego !-powiedział stanowczo.
Nicole: Co masz na myśli ?
Harry: Masz łaskotki ?-zapytał uśmiechając się łobuzersko.
Nicole: Może .
Harry zaczął ją łaskotać ona się nie powstrzymała i wybuchła śmiechem.Harry ciągle ją łaskotał do puki ta nie dała mu buziaka w usta.
Nicole:  A teraz przestaniesz?-Zapytała śmiejąc się.
Harry: Nie bo on musi być namiętny.
Nicole: Boże widzisz i nie grzmisz....! Powiedziała te słowa i oboje zaczęli się śmiać.
No dobra chodź tu.
I wtedy stało się , Nicole zapomniała o wszystkich kłopotach i to co zrobił Harry stało się niczym.Jej twarz tryskała radością.To było nie do opisania co ona w tedy czuła.Była szczęśliwa chciała aby ta chwila trwała wiecznie ale nagle do pokoju wpadli chłopaki:
Liam: Ops my chyba przeszkodziliśmy .Sorry.-Powiedział Dady directioners.
Nicole : Nic się nie stało.A tak na prawdę to co was tu sprowadza...?
Louis: Hm dziwnie się czułem nie widząc Harrego , myślałem że gdzieś zaginął a wiesz jak on na mnie działa...Ta jego zajebistość mnie inspiruje....-I w tedy wszyscy zaczęli się śmiać...^^
Nicole: Aha , oj Lou muszę cię czymś zmartwić ..Harry od dzisiaj jest mój.-Powiedziałam stanowczo dając Harremy buziaka w policzek.
Lou:Harry a ty jeszcze nie protestujesz? Jak mogłeś mi to zrobić.-Powiedział udając płacz Lou.
Harry: Przepraszam cię  nie chciałem cię zranić.
Lou: A teraz odejdę z godnością bez agresji i płaczu..
Nicole: Ty już płaczesz....-I wszyscy zaczęli się śmiać.
Lou: Wybiegł z pokoju i udał się do kuchni po marchewki.
Nicole: O kurde która jest godzina?
Harry spojrzał na telefon : Jest 11 a co ?
Nicole:Miałam jechać do mojego ojca.
Harry: Ej jechać z tobą?
Nicole : Jeśli chcesz.
I poszłam do łazienki . Włosy uczesałam w kucyka i ubrałam to :<klik> [bez torby] i zrobiłam lekki make -up.Po 30 min. wyszłam z łazienki.Po mnie wszedł Harry.Ubrany był w to:<klik> i.Po 10 minutach wyszliśmy z Harrym z apartamentowca i pojechaliśmy jego autem.Po 30 min. drogi byliśmy na miejscu.Wyszliśmy z auta i udaliśmy się do domu Paula -mojego ojca a Harrego ochroniarza.
Zapukałam do drzwi i po chwili otworzyła jej jakaś kobieta w ręczniku......



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jak na razie tyle następnym razem postaram dodać się więcej...Dziękuje za 11 komentarzy...! Dziękuje za to ale teraz chciała bym 10 ;> i tak po więcej ;)) Dziękuje wam za to że wchodzicie no mojego bloga a tym bardziej go komentujecie ....! Dziękuje wam i tak Harry jest z Nicole.. ;) Na wasze życzenie..Dziękuje i zachęcam do czytania go ;3

41 komentarzy:

  1. Omg 10 nie przesadzasz i chcesz więcej, za nie długo dojdzie do 100 ale ok mi się podoba :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak , tak ^^ Może dojdzie jak go wcześniej nie skończę ;D ^^

      Usuń
    2. Nie skończysz bo jak skończysz to ja założę bloga i to wszystko tam dam :P

      Usuń
    3. E świnia ;D^^ Nie no będę musiała go jakoś skończyć , na 30 rozdziale albo później , jak już pomysłu nie będę miała , ale dodam w tedy nowego bloga... :3 obiecuję ;>

      Usuń
    4. haa ok jak dasz mi linka do nowego bloga i będziesz dodawała tam rozdziały to usunę :)))

      Usuń
    5. Dam jak założę a nie wiem kiedy to nastąpi ;D ^^ Ale oczywiście wyśle ci na gg ;p

      Usuń
    6. ok a ja na GG będę promować twój blog :P

      Usuń
  2. Dobrze że wybaczyła Harremu :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Hmm no a ile masz lat ?

      Usuń
    2. ja mam 18 i strasznie lubię twojego bloga :)

      Usuń
    3. Hah^^miło ;) Dziękuje za komentarze i mam nadzieję że będiesz go nadal czytała i komentowała, jeśli pojawią się nowe posty .. ;)

      Usuń
    4. no oczywiście :)

      Usuń
    5. Dziękuje ;D Dobra ja wam nie zaśmiecam moimi postami . Czekam na wasze komentarze ;3 Pa ;3

      Usuń
  3. Dobra ale żeby nie było moje komy się nie liczą ;D^^ Ja tylko odpisuje ;d

    OdpowiedzUsuń
  4. Hehe ja bym chłopakowi nie wybaczyła no ale to twój blog :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Laska ;D Ja zrobiłam tak w moim życiu ;> A w opowiadaniu też tak miało być , no ale wyszło jak wyszło...

      Usuń
    2. Tak...?? Chodzi ci o Dawida prawda...?? :(

      Usuń
    3. Aha Ej Madzia1999 nie wcinaj się do rozmowy.! :/

      Usuń
    4. Ja? Kurwa ja robię co chce i nic mi nie zabronisz!

      Usuń
    5. Nie ja.! Weź nie wiesz o co chodzi a się wcinasz!!!

      Usuń
    6. Wiem więcej niż ci się zdaję ja chodzę z nią do klasy i chyba wiem a ty kurwa nie, więc o co ci chodzi?

      Usuń
    7. Już o nic do twojego poziomu się nie zniżę bo jest zbyt mały :P

      Usuń
    8. Haha ale dobre się uśmiałam, do twojego poziomu to gówno psa dosięga :P

      Usuń
    9. -,- ok ja już z tb. nie piszę tylko jej bloga zaśmiecam

      Usuń
    10. Wow ...!Jaka praktyczna rozmowa...!Mgła byś się Magda nie kłócić.Przynajmniej na forum ....;p Proszę.

      Usuń
    11. no wiesz miałam powód :) Ale sorry :) :*

      Usuń
  5. Super ten rozdział ;)

    OdpowiedzUsuń
  6. Mi się ten blog podoba i ten poprzedni w ogóle wszystkie te rozdziały są super :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Ale fajne pierwszy raz czytam :) Ale najlepsze to pierwsze a zwłaszcza jak ona powiedziała ty paplo :) to było super :)

    OdpowiedzUsuń
  8. ale zajebisty ten blog chce więcej :))

    OdpowiedzUsuń
  9. super ten blog :) Ja czekam na następny post oby dodała dzisiaj =]

    OdpowiedzUsuń
  10. ale fajny tak jak lola332343432 pierwszy raz na tym blogu jestem

    OdpowiedzUsuń
  11. zgadzam się z tymi komentarzami ten blog jest super czekam na więcej :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

    OdpowiedzUsuń
  12. Ja też strasznie podoba mi się ten blog :D

    OdpowiedzUsuń
  13. a le podoba mi się ten blog a strasznie 1 i 2 post są super :) i ten moment jak ona jest w szpitalu strasznie mi się podoba :]

    OdpowiedzUsuń